Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did.
So throw off the bowlines, sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. --- Mark Twain

Thursday, April 15, 2010

Morocco - El Ouatia

15.04.2010 El Ouatia
N 28°29.264`
W 11°19.321`Need esimesed kaks pilti on tehtud ookeani rannikul Sidi Ifni lähedal. Koha nimi on Legzira Plage.

Sellist ookeaniranda, mis meenutab meie oma pankrannikut, tundub olema siin kümnete ja kümnete kilomeetrite kaupa. Siin on aga kõik see rannik on punakas, mitte valge ega hall.

Rannahooaeg on siin samuti veel algamata ehkki vesi tundus küll soe.Järjekordne hea näide, et auto peale mahub hea kõrge kuhi, kui ilusasti paigutada.Esimene laevavrakk, edaspidi peaks neid rohkem olema.

Enne auto jõudmist laeva kõrvale tuli teda järjekordselt liivast välja kaevata ning seejärel rehvidest enamus õhku välja lasta, et oleks võimalik selles pehmes liivas sõita. Tavalise õhkutäis rehviga kaevab auto ennast kähku põhja peale kinni.


Seekord palju ja pikka juttu ei tule, sest see jutt on kirjutatud prantsuskeelset klaviatuuri kasutades, väga paljud tähed asetsevad hoopis mujal ja kogu teksti tuleb korralikult kontrollida, sest muidu ei saa enam ise ka aru, mis siin kirjas on.


Ja viimased kaks päeva on tulnud veidi vihma - kuidagi imelik, et siin ka vihma sajab.

No comments: