Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did.
So throw off the bowlines, sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. --- Mark Twain

Location

Siin on minu praegune asukoht.Asukoha määramine ja edastamine toimub üle Iridium-i satelliitside, ning ei
sõltu GPS-i ega GSM/GPRS signaali olemasolust.

Iridium satelliitvõrk katab tervet maakera, ning on sobiv just Euroopast väljaspool reisides.

Samuti ei sõltu sideteenuse hind kohalike operaatorite roaminghindadest, mis just
andmeside puhul Euroopast väljaspool kipuvad väga kallid olema.

Lisainfot saab AA-Sat-i kodulehelt"

3 comments:

Tarmo said...

Enda poolt selgituseks paar kommentaari

Miks on osutus valituks just see rakendus?
Sest kõik teised Eesti firmade poolt välja pakutud rakendused kasutavad töötamiseks mobiilivõrku. Vaja oli seadet, mis töötaks igal pool.

Varasemad kogemused Lääne-Aafrikast näitasid, et mitmetes riikides on suured territooriumid mobiilileviga katmata (Näiteks Mali, Mauritaania, Burkina Faso) Iridiumi satelliitsidel põhinev seade aga töötab kõikjal, terve maakera on kaetud.

Miks mitte SPOT Personal Tracker?
Sama põhjus, Spot kasutab küll satelliitsidet, aga Globalstar satelliite, ning osa Aafrikat on katmata (Ida- ja Lõuna Aafrika).

Chris said...

Tere Tarmo,

otsisin internetist infot eestlaste kohta Tansaanias ja sattusin sinu blogi peale. Järgnes paari tunnine blogiga tutvumine (loe: väga huvitav lugemmine). Ei saa mainimata jätta, et paralleelselt blogi jälgimisele oleks huvitav teada milline sinu järgnev marsuut välja näeb. Kui näiteks Nigeeriasse plaanid tulla, siis anna aegsasti teada. Õnne ja edu!

Terv,
Chris

minu kontakt: info(AT)top-travel-destinations.net

Harri said...

tere tere.

sattusin ka lugema seda blogi kui saab unistatud aafrika tripist mida thks väga ette võtta juba rebaseonu jutu lugemnisest mitu aastat tagasi. M just uuriks seda, kui plaju sa oled pidanud nende viisadega jamama. rebaseonu blogist jäi mulle meelde, et osadesse riikidesse ei saagi viisat. samuti miks sa just bussi kasuks otsustasid?